Pole namiotowe
i camping

Przystań Kajakowa „Kajlandia” to główna baza naszej firmy Kajaki Słupia. Tradycyjny punkt etapowy lub startowy spływów kajakowych na Słupi. Idealny punkt wypadowy na wiele pomorskich rzek i jezior. Doskonałe pole namiotowe, baza rekreacyjna i noclegowa.

Główne pole namiotowe wyposażone jest w całą niezbędną infrastrukturę: duży parking, plac zabaw dla dzieci, bieżąca woda, prąd, wc, prysznice z ciepłą wodą. Dodatkowo internet, oświetlone altanki, wiata biesiadna z dużymi stołami, lodówkami i mikrofalówką, ognisko z paleniskiem grill, kije do kiełbas, duży grill pod wiatą, małe przenośne grille, boisko do siatkówki plażowej, staw do treningów i zjeżdżalnia do kajaków, zewnętrzne natryski.

Ogromnymi atutami Kajlandii są bliskość natury, urokliwe ścieżki, ogromna przestrzeń do odpoczynku i wyciszenia. Świetne miejsce na różnorakie imprezy plenerowe (spotkania integracyjne, rodzinne, szkolne).

Od 2020 roku swoją ofertę wzbogaciliśmy o wypożyczalnię sprzętu wodnego nad Jeziorem Węgorzyno. Wypożyczalnia działa co roku przez całe wakacje i oferuje różne modele kajaków, deski SUP i rowerki wodne.

W ofercie znalazły się również rowery górskie (w tym elektryczne) oraz paintball!

Przystań Kajlandia i nasza okolica

Do najbliższego sklepu w miejscowości mamy 15 minut pieszo.
Do centrum miejscowości (sklepy, restauracje, wydarzenia kulturalne) mamy około 25 minut pieszo.
Liczne restauracje oferują menu z dowozem na przystań Kajlandia.
Co roku odbywają się u nas różne cykliczne imprezy jak Hydroaktywni, Spływ Świętojański oraz zloty integracyjne.

Przystań Kajlandia otwarta i dostępna jest przez całą dobę.Nawet jeśli nie pełnimy tego dnia dyżuru nocnego i nie ma nas na Przystani, to po przyjeździe każdy może rozbić namiot, rozpalić ognisko, wziąć prysznic, skorzystać z infrastruktury.

Z nami można spotkać się następnego dnia rano.

Baza wypadowa

Dodatkowo warto zwrócić uwagę, że nasza Kajlandia położona jest w samym sercu pomorskich szlaków kajakowych. Chcesz zakwaterować się w jednym miejscu i popływać na różnych rzekach? Możemy śmiało zaproponować Państwu Kajlandię jako bazę wypadową na różne odcinki rzek pomorskich. Przyjedź do nas, załóż swoje obozowisko i codziennie możesz bez problemu dojechać na wybrane rzeki, nie wożąc ze sobą zbędnego bagażu i namiotu. W zasięgu ręki polecamy Słupię, Wdę, Trzebiochę, Łupawę, Bukowinę, Łebę,  Kamienicę, Radunię, Wierzycę, Studnicę i inne:)

Uwaga! Przystań Kajakowa Kajlandia to miejsce wypoczynku i bliskiego kontaktu z przyrodą, dlatego na terenie całej przystani od godziny 21:00 obowiązuje CAŁKOWITY zakaz odtwarzania muzyki. Do godziny 21:00 uprasza się o uszanowanie pozostałych wypoczywających i odtwarzanie muzyki w taki sposób by nie zakłócać ich spokoju.